Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

Váš AffilBox byl uzamčen
Neobdrželi jsme od vás platbu za prodloužení licence. Vaši partneři se do systému nemohou přihlásit. Prosím prodlužte si vaši licenci, abyste mohli opět naplno využívat sílu partnerské spolupráce.
: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Erotické hračky Loveo: Provize více jak 600 Kč + 150 Kč za registraci

Loveo je značka luxusních vibrátorů, které spojují elegantní design s nejmodernějšími technologiemi. V nabídce je 5 modelů, každý s jinou funkcí – od ovládání hlasem po čidlo reagující na tělesnou teplotu. 

Kvalitní zpracování, promyšlený design a nadstandardní funkce dělají z vibrátorů Loveo prémiovou značku, která se dá velmi dobře cílit na specifické cílové skupiny. Díky plně automatizovanému skladu a celoročním skladovým zásobám dokážeme zásilku expedovat v den objednání, což významně zvyšuje spokojenost a oblibu zákazníků. 

Sdílejte odkazy na sociálních sítích, provozujte PPC kampaňe, doporučujte naše výrobky v diskuzích – možností, jak získat provizi z prodeje je mnoho a záleží jen na vás, který způsob zvolíte. 

Hlavní fakta o našem programu

  • Unikátní, technologicky vyspělé hračky pro ženy
  • Vysoká provize – více než 600 Kč za konverzi (30% z hodnoty konverze)
  • Nově bonus za registraci - 150 Kč
  • Platnost cookies 45 dní
  • Odeslání zásilky v den objednávky
  • Zboží je vždy skladem

Jak se zapojit do programu?

  1. Nejprve se registrujte. Před odesláním registračního formuláře si nezapomeňte pořádně pročíst obchodní podmínky. 
  2. Po přihlášení si můžete vybrat z reklamních materiálů, které jsme pro vás připravili, nebo použít vlastní navázané na váš partnerský odkaz. 
  3. Začněte shánět zákazníky. Spusťte klikací kampaně, vyvěste bannery, sdílejte odkazy. Cokoliv si myslíte, že bude fungovat. 

Typy reklamních materiálů

K dispozici máte různé druhy bannerů (včetně HTML5), kvalitních fotografií, textových odkazů a samozřejmě také XML feed. Pokud si z připravených materiálů nevyberete, ozvěte se a my je pro vás upravíme. 

Kdo se může programu zúčastnit?

Každý, kdo se řádně zaregistruje do affiliate programu společnosti Loveo, s. r. o., potvrdí souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami a jeho účet projde schválením.

Vyplácení provize

Na schválení konverzí je stanoveno minimálně 30 dní (z důvodu 30 denní lhůty na vrácení zboží). Minimální výplata činí 500 Kč.
 
Máte problém s registrací? Zajímá vás něco nebo chcete s čímkoliv poradit?
 
Neváhejte nás kontaktovat na affiliate@loveo.cz a my vám do 24 hodin odpovíme.